357

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 357 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 357
м. Суми

Про здійснення управлінням охорони здоров’я делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я Братушки О.В. про хід виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2009 рік (додається), відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Роботу управління охорони здоров’я з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визнати незадовільною.
 2. Рекомендувати міському голові у встановленому порядку розглянути питання щодо доцільності перебування на займаній посаді начальника управління охорони здоров’я Братушки О.В.
 3. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.):
  3.1. З метою наближення медичної допомоги до населення віддалених районів міста відкрити амбулаторію загальної-практики сімейної медицини по вул. Доватора, 42 у ІV кварталі 2010 року.
  3.2. До 01.10.2010 року розробити стратегічний план розвитку галузі охорони здоров’я міста на 2011-2014 роки.
  3.3. Забезпечити пільгові категорії населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення в межах виділених асигнувань відповідно до чинного законодавства.
 4. Рішення виконавчого комітету від 26.07.05 № 378 «Про виконання управлінням охорони здоров’я делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Інформація про здійснення управлінням охорони здоров’я делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» [77 Kb] (cкачувань: 460) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав