346

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 346 від 15.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" червня 2010 р № 346
м. Суми

Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення посадовим особам управління архітектури та містобудування Сумської міської ради

Враховуючи інтереси територіальної громади міста, з метою попередження випадків самовільного розміщення тимчасових споруд, засобів зовнішньої реклами та забезпечення належного контролю за утриманням фасадів будинків та споруд на території міста Суми, відповідно до пункту 2 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Уповноважити посадових осіб управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (список додається) на складання протоколів про адміністративні правопорушення, що передбачені статтею 150 «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями» та статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  2. Начальнику управління архітектури та містобудування Вінтоняку С.Я. у встановлений законодавством термін забезпечити передачу протоколів на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [43.5 Kb] (cкачувань: 369) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав