336

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 336 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 336
м. Суми

Про організацію благоустрою в зоні відпочинку озера Чеха
З метою організації благоустрою та дотримання режиму використання прибережних захисних смуг водних об’єктів та унеможливлення несанкціонованого проїзду автомобільного транспорту в зоні відпочинку озера Чеха, відповідно до рішення Сумської міської ради від 25.02.2009 № 2367-МР «Про правила благоустрою міста Суми», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.), забезпечити організацію благоустрою зони відпочинку озера Чеха шляхом унеможливлення проїзду автомобільного транспорту в зоні відпочинку озера Чеха, здійснивши перекопування траншеями місць можливого заїзду, розпланувавши поверхневі шари ґрунту на земельній ділянці біля траншеї у відповідності до вимог чинного законодавства до 10.06.2010 р.
  2. Рекомендувати ВДАІ міста Суми (Юрченко А.І.), провести обстеження території зони відпочинку озера Чеха на предмет визначення місця розташування дорожніх знаків, що забороняють проїзд автомобільного транспорту до зони відпочинку озера Чеха та знаку «Пішохідна зона» до 10.06.2010 р.
  3. Управлінню житлової політики комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), забезпечити встановлення дорожніх знаків, що забороняють проїзд автомобільного транспорту до зони відпочинку озера Чеха до 15.06.2010 р.
  4. Рекомендувати Сумському МВ ДСО УДСО при ГУМВС України в Сумській області (Пономаренко В.М.), ВДАІ міста Суми (Юрченко А.І.), проводити рейди-перевірки з метою недопущення несанкціонованого проїзду автомобільного транспорту в зоні відпочинку озера Чеха.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 18-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав