334

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 334 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 334
м. Суми

Про затвердження маршрутів руху транзитного пасажирського транспорту по м.Суми

З метою упорядкування руху автотранспорту на вулицях міста та підвищення безпеки руху, зменшення забруднення міста шкідливими викидами автомобілів, на виконання абзацу 4 статті 32 Закону України “Про автомобільний транспорт” від 24 квітня 2008 року № 586-VI, відповідно до статті 3 Закону України “Про дорожній рух” від 30 червня 1993 року № 3353-ХІI, керуючись підпунктом 10 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити маршрути руху транзитного пасажирського транспорту по м. Суми згідно з додатком. Маршрути руху вводяться в дію з моменту прийняття рішення виконавчим комітетом.
  2. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно - мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) організувати інформування про набуття чинності рішення виконавчого комітету “Про затвердження маршрутів руху транзитного пасажирського транспорту по м.Суми” відділ ДАІ по обслуговуванню м.Суми та АТІ для відповідного реагування.
  3. Управлінню інформаційно – аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити оприлюднення рішення у засобах масової інформації та надати рішення головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації для відповідного реагування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Маршрути руху транзитного пасажирського транспорту по місту Суми [35.5 Kb] (cкачувань: 488) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав