333

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 333 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 333
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.07 № 177 „Про порядок надання грошової допомоги на проведення поховання деяких категорій осіб”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.07 №177 ,,Про порядок надання грошової допомоги на проведення поховання деяких категорій осіб”, а саме :
  • 1.1. Викласти в новій редакції пункт 4:
   "4. Призначення та виплата допомоги на поховання виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого, здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Сумської міської ради. Допомога призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня смерті особи. При цьому допомога призначається в розмірі, встановленому на день смерті. Заявки на фінансування призначеної допомоги подаються фінансовому управлінню міської ради щомісяця до 20 числа поточного місяця. Виплата допомоги здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення протягом п’яти днів з дня надходження фінансування з міського бюджету. Управління праці та соціального захисту населення проводить виплату виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого шляхом перерахування коштів через уповноважені банки, визначені в установленому законодавством порядку.”
  • 1.2. Доповнити пункт 5 абзацами такого змісту:
   "У разі, коли до заяви не додані всі необхідні документи, або надані документи оформлені не належним чином, вони повинні бути подані додатково не пізніше ніж у місячний термін з дня подання заяви. Документи, необхідні для призначення допомоги, розглядаються управлінням праці та соціального захисту населення протягом десяти днів з дня подання заяви”.
 2. Пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 27.11.07 №547 ,,Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.07 №177 ,,Про порядок надання грошової допомоги на проведення поховання деяких категорій осіб ” вважати таким, що втратив чинність.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Розрахунок розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб [39 Kb] (cкачувань: 347) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав