324

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 324 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 324
м. Суми

Про комісію по вирішенню питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

Відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини першої статті 34 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Утворити комісію по вирішенню питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про комісію по вирішенню питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу (додаток 2).
  3. Установити, що у разі персональних змін членів комісії та секретаря комісії або їх відсутності у зв'язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки входять до її складу за посадами.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [66.5 Kb] (cкачувань: 800) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав