323

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 323 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 323
м. Суми

Про внесення пропозиції міській раді щодо розгляду питання про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми

На виконання статей 25, 99, 114 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням міської ради від 24 грудня 2003 року № 650-МР «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Суми», з метою впровадження єдиного порядку розгляду звернень юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і фізичних осіб з питання надання пільг за рахунок міського бюджету у випадках, передбачених чинним законодавством України, керуючись пунктом першим частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання про затвердження нової редакції Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми (додається).
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) спільно з управлінням соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідне рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [81 Kb] (cкачувань: 526) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав