321

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 321 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 321
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»

З метою виконання вимог чинного податкового законодавства щодо діяльності комунальних установ, та керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд міської ради питання про внесення змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди, а саме: 1.1. П. 3.3.11 розділу 3 «Мета та основні напрями діяльності установи» викласти в редакції: «Співпрацює з благодійними фондами та страховими компаніями»; 1.2. У п. 3.3.12 розділу 3 «Мета та основні напрями діяльності установи» виключити слова: «з правом відкриття поточних рахунків»;
    1.3. У третьому підпункті п. 4.4. розділу 4 «Майно та кошти установи» виключити слова: «робіт, а також інших видів господарської діяльності».
  2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав