315

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 315 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 315
м. Суми

Про тимчасове розміщення скейт-майданчику по вул. Героїв Сталінграду в м. Суми
З метою створення умов для організації дозвілля молоді та впорядкування центральної історичної частини міста Суми до святкування 355-ої річниці з дня його заснування, за пропозицією Сумської міської молодіжної громадської організації «Адреналін», керуючись підпунктом 9 пункту «а» статті 32, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити Сумській міській молодіжній громадській організації «Адреналін» (Придатко В.В.) тимчасове (на період з 01.05.2010 року до 30.09.2010 року) розміщення та експлуатацію скейт-майданчику по вул. Героїв Сталінграду в м. Суми відповідно до вимог чинного законодавства.
  2. Доручити управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) розглянути передпроектні пропозиції щодо місця розташування та зовнішнього вигляду скейт - майданчику по вул. Героїв Сталінграду в м. Суми.
  3. Сумській міській молодіжній громадській організації «Адреналін» (Придатко В.В.) отримати в установленому порядку технічні умови та дозвіл на прокладку тимчасових мереж, необхідних для функціонування скейт-майданчику.
  4. Міському управлінню ГУМВС України в Сумській області (Пахомов В.В.) забезпечити громадський порядок під час встановлення та функціонування скейт–майданчику.
  5. Управлінню охорони здоров`я Сумської міської ради (Братушка О.В.) забезпечити необхідну медичну допомогу в режимі першочергового виклику під час функціонування скейт - майданчику.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав