314

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 314 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 314
м. Суми

Про деякі питання регулювання розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми
З метою недопущення невиконання доходної частини міського бюджету, враховуючи те, що станом на 21 травня 2010 року до міського бюджету надійшло 147 741,0 тис. грн. власних та закріплених доходів, що становить 35,4% затверджених річних призначень, в т.ч. надходження плати за тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами, що перебуває в комунальній власності - 44,2 тис. грн. при затверджених на рік 1 100,0 тис. грн., а подібна динаміка ставить під загрозу фінансування першочергових потреб територіальної громади міста, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись підпунктом 13 пункту а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити, що надання дозволів на розміщення соціальної реклами, внесення змін до дозволів, переоформлення дозволів та продовження строку їх дії проводиться виключно на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.
  2. Заборонити проведення реструктуризації, розстрочення, надання відстрочок щодо термінів сплати, списання заборгованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб перед міським бюджетом по платі за тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами, що перебуває в комунальній власності.
  3. Начальнику управління архітектури та містобудування (Вінтоняк С .Я.) забезпечити укомплектування кадрами та підвищення професійного рівня працівників робочого органу з питань регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування Вінтоняка С .Я. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад Рябоконя А.Б.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав