307

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 307 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 307
м. Суми

Про затвердження актів готовності нежитлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання

На підставі пред’явленого акту готовності нежитлового приміщення до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт готовності нежитлового приміщення до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання згідно з додатком.
  2. Оформити право власності з видачею замовнику свідоцтва про право власності на об’єкти перепланування та/або переобладнання згідно з додатком.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.), зареєструвати зазначене у додатку даного рішення нежитлове приміщення згідно з законодавством.
  4. Замовнику в місячний термін здійснити перерахунок оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг, які пов’язані з поточним утриманням приміщень та інших обов’язкових платежів.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, по яких затверджуються акти готовності нежитлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання [41.5 Kb] (cкачувань: 319) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав