306

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 306 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 306
м. Суми

Про збереження виконаної надбудови в нежитловому приміщенні за адресою: м. Суми, вул. Косівщинська, 96
На підставі клопотання фізичної особи – Безбабного Віктора Семеновича та товариства з обмеженою відповідальністю «Юніон Трейд» про збереження виконаної надбудови голубника в нежитловому складському приміщенні по вул. Косівщинська, 96, відповідно до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 378 - МР «Про затвердження Порядку вирішення питань пов’язаних із самочинним будівництвом» та рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу постійно діючої комісії по вирішенню питань пов’язаних із самочинним будівництвом, самовільною зміною цільового та (або) функціонального призначення об’єктів нерухомого майна та вирішенню питань пов’язаних з об’єктами, які функціонують без прийняття в експлуатацію згідно розпорядження міського голови від 24.06.09 № 521-Р, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати згоду фізичній особі – Безбабному Віктору Семеновичу (власник 65/100 частини) та товариству з обмеженою відповідальністю «Юніон Трейд» (власник 35/100 частини) на збереження виконаної надбудови голубника в нежитловому складському приміщенні по вул. Косівщинська, 96, за умови розробки стадії робочого проекту.
  2. Замовнику робочий проект погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», рішенням Сумської міської ради від 29.04.2009 р. № 2590-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 12.04.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми» та рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.08 № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», замовнику укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми.
  4. Замовнику звернутись до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області для прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту та одержання сертифіката відповідності.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав