303

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 303 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 303
м. Суми

Про скасування дозволів на розміщення рекламних засобів на території м. Суми

Відповідно до Закону України “Про рекламу”, на підставі пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Скасувати дозволи на розміщення рекламних засобів (згідно з додатком) у зв’язку з невикористанням місць їх розташування безперервно протягом шести місяців, не переоформленням дозволів у встановленому законодавством порядку та згідно з заявами відповідних суб’єктів господарювання щодо скасування наданих їм дозволів на розміщення рекламних засобів у м. Суми.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я. ) здійснити контроль за демонтажем рекламних засобів, дозволи яких скасовуються згідно з додатком до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів зовнішньої реклами, дозволи на розміщення яких скасовуються [60 Kb] (cкачувань: 382) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав