302

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 302 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 302
м. Суми

Про порядок проведення міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї

У зв’язку з прийняттям Сумською міською радою програм, стосовно підтримки сім’ї, рівності жінок та чоловіків, з метою підтримки соціальних програм громадських організацій, спрямованих на реалізацію заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, на виконання рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3275-МР «Про міську комплексну програму «Молодь міста Суми” на 2010-2012 роки», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Положення про порядок проведення міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї.
  2. Затвердити склад конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї.
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування вищезазначеного конкурсу в межах асигнувань, передбачених бюджетом.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [176 Kb] (cкачувань: 397) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав