213

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 213 від 27.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2010 р № 213
м. Суми

Про погодження видачі актів обстеження спеціалізованих підприємств з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів на відповідність Закону України „Про металобрухт"

Розглянувши звернення приватного підприємства „Технопромсервіс" від 19.04.2010 № 12, закритого акціонерного товариства „Укрвторчормет" від 23.04.2010 № 59/С, протокол засідання міської комісії з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів від 23.04.2010, з метою створення додаткових робочих місць, недопущення зменшення надходження податків до бюджету, відповідно до Закону України „Про металобрухт", рішення виконавчого комітету Сумської міської ради 29.08.2006 № 476 „Про організацію контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста" (із змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити видачу актів обстеження спеціалізованого підприємства з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів приватного підприємства „Технопромсервіс" за адресою вул. 1-а Залізнична,2, спеціалізованого підприємства з заготівлі металобрухту чорних металів закритого акціонерного товариства „Укрвторчормет" за адресою вул. ТополянськаДЗ на відповідність Закону України „Про металобрухт", за умови врегулювання земельних відносин в термін до 31.12.2010 року. 
  2. Управлінню Держкомзему в м.Суми (Скрипкін В.В.) надати управлінню земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) витяги з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок, на яких проводиться діяльність з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів підприємств, зазначених у пункті 1. 
  3. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) на підставі витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок провести розрахунки орендної плати за використання земельних ділянок під пункти переробки і заготівлі металобрухту кольорових і чорних металів, відповідно до займаних площ. 
  4. Рекомендувати директору приватного підприємства „Технопромсервіс" Войтенку М.Г., генеральному директору закритого акціонерного товариства „Укрвторчормет" Козленку І.К. перерахувати недоотримані міським бюджетом кошти за використання земельних ділянок під розміщеними спеціалізованими підприємствами з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів відповідно до розрахунку, зазначеному в п.З даного рішення, на користь міського бюджету м. Суми за наступними реквізитами: Р/р 31414544700002, ККД 24060300, код 23636315, інші надходження, одержувач платежу - міський бюджет м. Суми, банк одержувача ГУДКУ в Сумській області, МФО 837013. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. відповідно до розподілу обов'язків. 
Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 4-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав