288

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 288 від 03.06.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2010 р № 288
м. Суми

Про затвердження вартості послуг по оформленню документів на право власності на квартиру (будинок) та кімнату у гуртожитку (приватизація)

Розглянувши звернення комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» про перегляд вартості послуги з оформлення документів про передачу у власність громадян квартир (будинків) та кімнат у гуртожитках (лист від 12.05.2010 року № 306), у зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, керуючись частинами 3, 8 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити вартість послуг з оформлення документів про передачу у власність громадянам квартир (будинків) та кімнат у гуртожитках, що здійснюється відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» у розмірі 34,34 грн. Перелік послуг, що надаються при оформленні документів про передачу у власність громадянам квартир (будинків) та кімнат у гуртожитках, додається.
  2. Послуги КП «Сумське міське БТІ» з технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на нерухоме майно оплачуються замовником додатково за тарифами, затвердженими відповідним органом обласної державної адміністрації.
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.2005 року № 503 «Про затвердження вартості послуг по оформленню документів на право власності на квартиру, будинок (приватизація)» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту прийняття. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [39.5 Kb] (cкачувань: 400) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав