280

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 280 від 25.05.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2010 р № 280
м. Суми

Про знесення та демонтаж надвірних будівель (літери «В», «Г») біля будинків № 3, № 5 та № 7 по вул. Іллінській у місті Суми
Беручи до уваги недоцільність функціонального використання надвірних будівель (літери «В», «Г») біля будинків № 3, № 5 та № 7 по вул. Іллінській у місті Суми, що були призначені для зберігання дров та вугілля для опалювання вищезазначених будинків, у зв’язку з тим, що у 1984 році був проведений капітальний ремонт житлового будинку № 5 з облаштуванням його газовими плитами та колонками згідно з рішеннями виконавчого комітету Сумської міської ради від 13.12.1983 № 605 «Об утверждении титульного списка капитального ремонта жилого фонда на 1984 год» та від 15.11.1984 № 421 «Об утверждении измененного титульного списка капитального ремонта жилищного фонда на 1984 год», а житлові будинки №№ 3 та 7 на даний час переведені в нежитлові будівлі (будинок № 3 займає Сумська філія ВАТ КБ «Хрещатик», будинок № 7 – Сумська торгово-промислова палата), також у зв’язку з відсутністю реєстрації про право власності на надвірні будівлі за вищевказаними адресами в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Знести надвірну будівлю (літера «В», сарай) та демонтувати надвірну будівлю (літера «Г», погріб) біля будинків № 3, № 5 та № 7 по вул. Іллінській у місті Суми.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) спільно з Сумською торгово-промисловою палатою (Макаренко К.В.), що є орендарем земельної ділянки, на якій розміщені надвірні будівлі, зазначені в пункті 1 цього рішення, вирішити питання їх знесення та демонтажу в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 28-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав