237

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 237 від 06.05.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2010 р № 237
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 у місті Суми

Для більш ефективного використання майна, з метою його належного утримання і використання під розміщення лікувальних закладів у місті Суми, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 у місті Суми, загальною площею 309,51 кв. м. (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, зазначених в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав