223

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 223 від 06.05.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2010 р № 223
м. Суми

Про обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії в установах бюджетної сфери

З метою упорядкування обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії в установах бюджетної сфери міської ради, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 32, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Керівникам установ (закладів) освіти, культури та охорони здоров’я забезпечити:
  1.1. Виконання Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 і зареєстрованих Міністерством юстиції України від 05.03.2007 за № 197/13464.
  1.2. Дотримання вимог ДСТУ ЕН МЗ4–6:2006 у частині контролю за експлуатацією та технічного обслуговування тепловимірювальних приладів.
  1.3. Розроблення та впровадження системи технічного обслуговування та ремонту тепловимірювальних приладів.
  1.4. Дотримання встановлених вимог до тепловимірювальних приладів, автоматики і метрологічного забезпечення обліку теплової енергії.
  1.5. Розроблення інструкції з експлуатації приладів комерційного обліку енергії і вузла обліку теплової енергії та підтримання їх у постійній готовності.
  1.6. Призначення наказом по кожній установі (закладу) відповідального за експлуатацію і поточне обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії.
  1.7. Дотримання партнерських відносин в організації роботи з теплопостачання між постачальником теплової енергії та установою (закладом).
  1.8. Здійснення перед кожним опалювальним сезоном перевірки готовності теплових лічильників до експлуатації разом з представником підприємства теплопостачання зі складанням відповідного акту.
  1.9. Здійснення постійного контролю за тепловими режимами й ефективним використанням теплової енергії.
  1.10. Проведення енергетичних випробувань та налагодження теплофікаційних установ, розроблення енергетичних балансів і вжиття заходів для їх оптимізації.
  1.11. Проведення калібрування засобів контролю та вимірювання через державні органи, на які покладено відповідні функції, або структурні підрозділи теплопостачальних організацій, що мають відповідний дозвіл цих державних органів, чи підприємства та організації, які уповноважені здійснювати повірку засобів вимірювальної техніки, відповідно до статті 22 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». 
 2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Панченка С.М., Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав