274

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 274 від 12.05.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2010 р № 274
м. Суми

Про внесення пропозиції міській раді щодо розгляду питання про надання у 2010 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми

На виконання Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей” щодо пільгового забезпечення ветеранів війни та багатодітних сімей скрапленим балонним газом для побутових потреб та статей 38 та 46 Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік”, керуючись пунктом першим частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання щодо надання у 2010 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми готівкою та затвердження Порядку призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою (додається).
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) підготувати відповідне рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [48.5 Kb] (cкачувань: 352) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав