219

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 219 від 06.05.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2010 р № 219
м. Суми

Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах м.Суми

З метою надання повних та якісних послуг населенню м. Суми у сфері пасажирських перевезень, упорядкування руху автотранспорту на вулицях міста, оптимізації транспортної мережі та підвищення безпеки руху, відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт” від 24 квітня 2008 року № 586-VI, науково-дослідницької роботи з розробки схеми руху громадського транспорту в м. Суми, виконаної Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом, керуючись підпунктом 10 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити маршрути руху пасажирського транспорту м. Суми згідно з додатком. Маршрути руху вводяться в дію з моменту закінчення дії чинних договорів на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі у м.Суми.
  2. Рішення виконавчого комітету від 23 січня 2007 року №46 “Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах м.Суми” вважати таким, що втратило чинність з моменту закінчення дії чинних договорів на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі у м.Суми.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [38.93 Kb] (cкачувань: 517)Дата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав