203

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 203 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 203
м. Суми

Про заходи щодо звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Суми

З метою упорядкування розміщення тимчасових споруд на території міста Суми, попередження порушень правил торгівельного обслуговування населення та впорядкування центральної історичної частини міста Суми до святкування 355-ої річниці з дня його заснування, відповідно до рішення Сумської міської ради від 23.12.2009 № 3350 - МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території міста Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми (Єфіменко К.В., Рябоконь А.Б.) в термін до 01.09.2010р. вжити заходів щодо звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м.Суми. 
 2. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) підготувати та надати комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми перелік незаконно встановлених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу. 
 3. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) спільно з Зарічною та Ковпаківською районними в місті Суми адміністраціями (Ващенко В.О., Джура О.М.) попередити власників встановлених тимчасових споруд, відповідно до протоколу засідання комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми, про проведення ними протягом трьох діб з дня попередження звільнення зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд у добровільному порядку. 
 4. У разі невиконання власниками встановлених тимчасових споруд попереджень п.3 цього рішення, на підставі протоколів комісії:
  • КП «Міськсвітло» Сумської міської ради (Авраменко О.О.), або іншому уповноваженому суб’єкту господарювання за рахунок власників незаконно встановлених тимчасових споруд, згідно калькуляції визначеної на час виконання робіт, у присутності членів комісії провести відключення тимчасової споруди від електромережі;
  • КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.), або іншому уповноваженому суб’єкту господарювання за рахунок власників незаконно встановлених тимчасових споруд, згідно калькуляції визначеної на час виконання робіт, у присутності членів комісії, організувати виконання робіт по звільненню зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд в місті Суми, їх вивезенню та зберіганню.
 5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) в термін до 06.05.2010р. опрацювати механізм демонтажу та зберігання тимчасових споруд. 
 6. Фінансовому управлінню (Липова С.А) підготувати проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради» в частині надання компенсації КП «Шляхрембуд», або іншому уповноваженому суб’єкту господарювання за демонтаж та зберігання тимчасових споруд. 
 7. Сумському міському управлінню ГУ МВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) забезпечити громадський порядок при виконанні робіт, зазначених в п.4 цього рішення. 
 8. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Єфіменка К.В., Рябоконя А.Б. за належністю.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав