200

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 200 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 200
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про збереження самочинно збудованих гаражів та збереження самовільно виконаного перепланування на І-му поверсі адміністративного приміщення за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12

На підставі клопотання Прокуратури Сумської області, щодо збереження самочинно збудованих гаражів (літ. «Б» згідно техпаспорту БТІ) та збереження самовільно виконаного перепланування на І-му поверсі адміністративного приміщення за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12, відповідно до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 378 - МР «Про затвердження Порядку вирішення питань пов’язаних із самочинним будівництвом» та рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу від 25.02.2010 постійно діючої комісії по вирішенню питань пов’язаних із самочинним будівництвом, самовільною зміною цільового та (або) функціонального призначення об’єктів нерухомого майна та вирішенню питань пов’язаних з об’єктами, які функціонують без прийняття в експлуатацію згідно розпорядження міського голови від 24.06.09 № 521-Р, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Не заперечувати проти збереження самочинно збудованих гаражів (літ. «Б» згідно техпаспорту БТІ) та зберегти самовільно виконане перепланування на І-му поверсі адміністративного приміщення за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12, за умови реєстрації права власності за територіальною громадою м. Суми. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради про збереження самочинно збудованих гаражів (літ. «Б» згідно техпаспорту БТІ) за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12. 
  3. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації ” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлові приміщення І-го поверху адміністративного приміщення за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12, з визначенням функціонального призначення. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав