706

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 706 від 17.012.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 706
м. Суми

Про тимчасове розміщення льодової ковзанки на період з 22.12.2008р. по 01.04.2009р. на площі Незалежності в м. Суми.

З метою створення умов для організації дозвілля мешканців міста на площі Незалежності в період з 22.12.2008р. по 01.04.2009р., керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) розглянути та погодити місце розміщення та зовнішній вигляд льодової ковзанки на площі Незалежності в м. Суми. 
  2. Приватному підприємцю Устянському С.О. організувати встановлення, експлуатацію та демонтаж льодової ковзанки на площі Незалежності в м. Суми. 
  3. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити громадський порядок та цілодобову охорону льодової ковзанки під час її встановлення та функціонування.  
  4. Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) забезпечити постачання та відбір води в необхідній для функціонування ковзанки кількості. 
  5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумикомунтранс» (Чертков В.М.), встановити та забезпечити постійний контроль і своєчасне вивезення вмісту контейнерів та урн для сміття. 
  6. Відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» (Заііков Г.В.) забезпечити підключення технологічного та сценічногообладнання льодового катка до електромереж за заявкою, а також підключення тимчасової торгівельної мережі, задіяної в обслуговуванні відвідувачів льодової ковзанки. 
  7. Управлінню охорони здоров'я Сумської міської ради (Братушка О.В.) забезпечити необхідну медичну допомогу в режимі першочергового виклику під час функціонування льодової ковзанки. 
  8. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав