464

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 464 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 464
м. Суми

Про відновлення фундаменту Покровського Храму на Червоній площі для встановлення меморіального знаку

В зв'язку з проведенням реконструкції Червоної площі в м. Суми, з метою збереження культурної спадщини, враховуючи звернення Сумської Єпархії Української Православної Церкви та депутата Сумської міської ради Мовчана О.Л., керуючись підпунктом 5 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) до 10.10.2008 року розробити проект відновлення фундаменту Покровського Храму на Червоній площі для встановлення меморіального знаку. 
  2. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В. В.) провести підготовчі роботи по відновленню фундаменту Покровського Храму на Червоній площі та встановлення меморіального знаку у відповідності до розробленого проекту під час проведення робіт з реконструкції Червоної площі. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав