195

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 195 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 195
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання щодо затвердження нової редакції Положення про відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради

З метою приведення Положення про відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради у відповідність до законодавства, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити нову редакцію Положення про відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради (додається).
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради нову редакцію Положення про відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради.
  3. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [7.66 Kb] (cкачувань: 291)Дата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав