194

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 194 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 194
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо визначення вулиць Соборної, Воскресенської, провулків Терезова, 9 Травня та скверу ім. Т.Г. Шевченка пішохідною зоною та про заходи щодо підвищення безпеки пішоходів на цій території
З метою забезпечення безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до статті 6 Закону України “Про дорожній рух” та на виконання рішення Сумської міської ради від 3 березня 2010 року №3532-МР “Про заборону стоянки на центральних вулицях міста: вул. Соборній, Воскресенській, провулку Терезова та сквері ім. Т.Г. Шевченка”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити пропозиції Сумській міській раді щодо визначення вулиць Соборної, Воскресенської, провулків Терезова, 9 Травня та скверу ім. Т.Г. Шевченка пішохідною зоною та про заходи щодо підвищення безпеки пішоходів на цій території.
  2. Унести на розгляд міської ради пропозиції щодо визначення вулиць Соборної, Воскресенської, провулків Терезова, 9 Травня та скверу ім. Т.Г. Шевченка пішохідною зоною та про заходи щодо підвищення безпеки пішоходів на цій території.
  3. Комунальному підприємству “Шляхрембуд” (Вегера О.О.) встановити відповідні інформаційно-вказівні дорожні знаки, а на розі провулку Терезова та вулиці Воскресенської - шлагбаум для обмеження доступу транспорту в пішохідну зону та забезпечити його безперебійне функціонування.
  4. Встановити між будівлями №43 та №41 по вулиці Соборній огороджувальні засоби для унеможливлення руху транспорту.
  5. Комунальному підприємству “Архітектура. Будівництво. Контроль” (Ховзун С.В.) в місячний термін розробити паспорт облаштування пішохідної зони.
  6. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) визначити єдиний час для завезення товару в торгівельні точки, розташовані в визначеній в пункті 1 цього рішення пішохідній зоні.
  7. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) забезпечити виконання у ІІ кварталі 2010 року передбачених у пунктах 2-4 робіт.
  8. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав