184

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 184 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 184
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 26 по вул. Лінійній від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж»

На виконання рішення Сумської міської ради від 23.09.09 № 2985-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Лінійна, 26 від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті ЗО, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 26 по вул. Лінійній від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Передати житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я. В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання експлуатації водопровідних мереж до житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Оформити право власності на житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав