170

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 170 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 170
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 20 грудня 2006 № 275-МР "Про Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради"

З метою приведення Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради у відповідність до чинного законодавства, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити пропозиції та запропонувати Сумській міській раді внести доповнення до рішення Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 275-МР "Про Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради", а саме:
    1.1. Доповнити пункт 2.1 розділ II "повноваження та функції відділу" додатку до рішення абзацом шостим наступного змісту:
    - "ведення обліку і аналізу нещасних випадків невиробничого характеру".
  2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради (Даниленко О.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав