165

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 165 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 165
м. Суми

Про погодження видачі актів обстеження приймальних пунктів спеціалізованих підприємств з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів на відповідність Закону України „Про металобрухт”
Розглянувши звернення юридичних осіб товариства з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз Плюс”, товариства з обмеженою відповідальністю „Суми-метал”, протокол засідання міської комісії з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів від 31.03.2010, з метою недопущення припинення виробничої діяльності спеціалізованих підприємств з переробки та заготівлі металобрухту чорних і кольорових металів, скорочення робочих місць, зменшення надходження податків до бюджету, відповідно до Закону України „Про металобрухт”, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради 29.08.2006 № 476 „Про організацію контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста” (із змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити видачу актів обстеження приймальних пунктів з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів спеціалізованих підприємств товариства з обмеженою відповідальністю „Метал–Союз Плюс” за адресами: вул. Скрябіна, 15, вул. Скрябіна, 38, товариства з обмеженою відповідальністю „Суми–метал” за адресами: вул. Скрябіна, 38, вул. Миргородська, 2, вул.Тополянська, 18 „а” на відповідність Закону України „Про металобрухт”, за умови врегулювання земельних відносин в термін до 31.12.2010 року.
  2. Управлінню Держкомзему в м. Суми (Скрипкін В.В.) надати управлінню земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) витяги з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок, на яких проводиться діяльність з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів підприємств, зазначених у пункті 1.
  3. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) на підставі витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок провести розрахунки орендної плати за використання земельних ділянок під пункти переробки і заготівлі металобрухту кольорових і чорних металів, відповідно до займаних площ.
  4. Рекомендувати керівникам товариства з обмеженою відповідальністю „Метал–Союз Плюс”, товариства з обмеженою відповідальністю „Суми–метал” перерахувати недоотримані міським бюджетом кошти за використання земельних ділянок під розміщеними пунктами з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів відповідно до розрахунку, зазначеному в п.3 даного рішення, на користь міського бюджету м. Суми за наступними реквізитами: Р/р 31414544700002, ККД 24060300, інші надходження, одержувач платежу – міський бюджет м. Суми, банк одержувача ГУДКУ в Сумській області, МФО 837013.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. відповідно до розподілу обов’язків.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав