162

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 162 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 162
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 22.01.08 №6 «Про стан виконання в місті основ соціальної політики щодо осіб з обмеженими фізичними можливостями»

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про хід виконання міських заходів на 2008-2011 роки «Місто Суми – територія повноцінного життя» за 2009 рік, на виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів війни та праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про основи соціального захисту інвалідів в Україні», рішення Сумської обласної ради від 09.07.09 «Про обласну цільову програму “Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки», керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Взяти до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про хід виконання міських заходів на 2008-2011 роки «Місто Суми – територія повноцінного життя» за 2009 рік (додається).
  2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради опрацювати питання щодо створення умов безперешкодного доступу для осіб з обмеженими можливостями до кінотеатру «Космос» та театру драми та музичної комедії ім.. Щепкіна.
  3. Структурним підрозділам міської ради, які задіяні у виконанні заходів, Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області, міському центру зайнятості населення, Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ «Укртелеком», продовжувати подання управлінню праці та соціального захисту населення міської ради щоквартально до 01 числа інформації про хід виконання заходів для узагальнення.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради інформувати виконавчий комітет про хід виконання заходів щоквартально до 05 числа.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [16.13 Kb] (cкачувань: 332)Дата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав