444

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 444 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 444
м. Суми

Про встановлення в зоні реконструкції шляхопроводу по вулиці 20 років Перемоги спеціального режиму використання та забудови земель

У зв'язку з проведенням реконструкції шляхопроводу по вулиці 20 років Перемоги в м. Суми, з метою економії бюджетних коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з відселенням власників будинків та земельних ділянок, для забезпечення перспективної забудови згідно затвердженого Генерального плану м.Суми, керуючись підпунктом 1, 7 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) заборонити надання дозволів на будівництво, прибудови, добудови, присвоєння поштових адрес чи іншої містобудівної діяльності на території реконструкції шляхопроводу по вулиці 20 років Перемоги в м. Суми в 100-метровій зоні з обох боків вулиці від межі існуючої проїзжої частини на відрізку від вул. Гоголя до вул. 2-а Набережна р. Стрілки до затвердження проекту детального планування цієї території. 
  2. Комунальному підприємству «Архітектура. Будівництво. Контроль.» Сумської міської ради (Кобиляков Ю.С.) до 01.09.2009 року розробити проект детального планування в районі вулиці 20 років Перемоги в м.Суми. 
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) при формуванні бюджету на 2009 рік передбачити фінансування витрат, пов'язаних з розробкою проекту детального планування в районі вулиці 20 років Перемоги в м.Суми. 
  4. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) протягом місяця з дня прийняття цього рішення провести інвентаризацію та падати до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформацію про власників та орендарів земельних ділянок, які підпадають в зону, визначену пунктом 1 цього рішення. 
  5. Міському відділу УМВС України в Сумській області заборонити проводити реєстрацію фізичних осіб на території реконструкції вулиці 20 років Перемоги в м. Суми.  
  6. Управлінню земельних ресурсів м. Суми (Скрипкін В.В.) заборонити видачу землевпорядних документів в зоні реконструкції вул. 20 років Перемоги, в порядку передбаченому чинним законодавством. 
  7. Рішення вступає в силу з моменту його прийняття. 
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 12-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав