387

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 387 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" серпня 2008 р № 387
м. Суми

Про пропозицію Сумській міській Раді щодо розгляду питання про затвердження Програми по розробленню детального плану територій м. Суми

У зв'язку з необхідністю прискорення робіт по розробленню детального плану територій м. Суми та з метою удосконалення містобудівної документації, якою регулюється планування та розвиток міста, з врахуванням змін та пропозицій членів депутатського корпусу, керуючись підпунктом 6 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування н Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про затвердження програми по розробленню детального плану територій м. Суми (додається). 
  2. Доручити управлінню архітектури та містобудування міської ради (Вінтоняк С.Я.) підготувати відповідне рішення на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.12.06 №712 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про затвердження програми по розробленню детального плану території центральної частини м. Суми» вважати таким, що втратило чинність. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 12-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав