236

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 236 від 20.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" травня 2008 р № 236
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво аптеки по проспекту ім. М.Лушпи ( біля будинку № 23)

На підставі клопотання підприємця Липового Сергія Володимировича про надання дозволу на будівництво аптеки по проспекту ім. М.Лушпи ( біля будинку № 23), відповідно до статті 24 Закону України "Про планування та забудову територій", керуючись підпунктом 9 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл підприємцю Липовому Сергію Володимировичу на будівництво аптеки по проспекту ім. М.Лушпи ( біля будинку № 23) , за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР "Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми", рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Підприємцю Липовому Сергію Володимировичу зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 12-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав