211

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 211 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2008 р № 211
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради Положення про управління архітектури та містобудування Сумської міської ради

У зв'язку з перерозподілом повноважень між окремими виконавчими органами Сумської міської ради, з метою оптимізації роботи структурних підрозділів Сумської міської ради, враховуючи рішення Сумської міської ради від 26.12.07 № 1105-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2007 № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність», керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити Положення про управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (додається) та внести його на розгляд Сумської міської ради.
  2. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М. згідно з розподілом обов'язків.  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [18.36 Kb] (cкачувань: 246)Дата публікації: 2-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав