210

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 210 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2008 р № 210
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді про повернення історичних назв вулиці Лучанській та площі Троїцькій

У зв'язку з відродженням інтересу громадян до історико-культурної спадщини міста, на підставі звернень та пропозицій громадських організацій, жителів міста, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об'єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, за результатами громадського обговорення керуючись п.1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Звернутись до Сумської міської ради з пропозицією про повернення історичних назв вулиці Свердлова - вулиця Лучанська та площі Свердлова - 11 площа Троїцька, враховуючи що зміна картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об'єкти нерухомого майна підприємствам, організаціям та установам міста, які знаходяться на цих вулиці і площі, а також мешканцям, які проживають на них буде проведена впродовж 3-х років з дати прийняття даного рішення. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради підготувати проект рішення про повернення історичних назв на чергову сесію міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчх органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 2-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав