207

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 207 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2008 р № 207
м. Суми

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Суми

На підставі заяв про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, що надійшли від суб'єктів господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м.Суми", статті 16 Закону України "Про рекламу", на підставі підпункту 13 пункту а) статті ЗО Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні ", керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні " виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити розміщення об'єктів зовнішньої реклами згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Замовникам у місячний термін після прийняття цього рішення укласти договори з робочим органом у галузі реклами (комунальне підприємство «Центр реклами та естетики міського середовища») на розміщення зовнішньої реклами. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 2-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав