169

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 169 від 09.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" квітня 2008 р № 169
м. Суми

Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення

У зв'язку зі зміною структури, кадровими змінами та необхідністю підвищення ефективності адміністративного впливу на роботу закладів торгівлі та побутового обслуговування населення, стану благоустрою, громадського порядку в місті, правил користування жилими приміщеннями тощо, керуючись статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпунктом 4 пункту „б" частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Уповноважити посадових осіб управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення переедбачені статтями 103, 103, 150, 151, 152, 153, 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, посадових осіб управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Сумської міської ради, на складання протоколів про адміністративні правопорушення передбачені статтями 152, 155, 156, 159, 160-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (додається).
  2. Уповноважити посадових осіб Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, Ковпаківського відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Зарічного відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області на складання протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  3. Керівникам відділів та управлінь в установлений законодавством термін забезпечити передачу протоколів на розгляд адміністративної комісії прит виконавчому комітеті Сумської міської ради.
  4. Рішення виконавчого комітету від 27.03.07 № 121 „Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на скланадання протоколів про адміністративні правопорушення", вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [27.5 Kb] (cкачувань: 258) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав