170

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 170 від 09.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" квітня 2008 р № 170
м. Суми

Про оголошення конкурсу на визначення виробника комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м.Суми

На виконання пункту 4 рішення виконавчого комітету від 01.04.08 № 139 „Про конкурс на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м.Суми" та з метою забезпечення належного санітарного стану і удосконалення системи поводження з відходами в місті, керуючись підпунктом 1 пункту „а" статті 30 Закону України "Про місце самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Оголосити конкурс на визначення виробників комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових , рідких та негабаритних відходів в м.Суми. 
  2. Затвердити перелік територій, які пропонуються на конкурс на обслуговування переможцям конкурсу - виробникам комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) до 22 травня 208 року провести конкурс згідно з діючими нормативними документами. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи ( Євтушенко Н.Ф.) забезпечити розміщення інформації щодо умов проведення конкурсу на надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів на офіціальній сторінці міської ради в мережі Інтернет. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 2-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав