166

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 166 від 09.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" квітня 2008 р № 166
м. Суми

Про тариф на послуги перевезення КП «Електроавтотранс»

Розглянувши звернення КП «Електроавтотранс» від 15.02.08 № 117 про встановлення тарифу на проїзд пасажирів у міському електротранспорті та перегляду вартості проїзних квитків, з метою впорядкування госпрозрахункових відносин та у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та інших складових витрат підприємства, керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити тарифи на послуги з перевезення у міському електротранспорті, що надаються комунальним підприємством Сумської міської ради «Електроавтотранс» , згідно з додатком.
  2. КП "Електроавтотранс" (Левченко В.Ю.) щоквартально у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним, надавати в управління соціально - економічного розвитку міської ради інформацію про фактичні витрати підприємства відповідно до статей розрахунку тарифу.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 18.04.2006 № 207 "Про тарифи на послуги комунального підприємства «Електроавтотранс» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашко В.В., Сухоноса О.В, згідно з розподілом обов'язків  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [39.5 Kb] (cкачувань: 243) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав