165

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 165 від 02.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" квітня 2008 р № 165
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію гуртожитку по вул. Праці,1 під житловий будинок

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестор-96» про надання дозволу на реконструкцію гуртожитку по вул. Праці, 1 під житловий будинок, відповідно до статті 24 Закону України "Про планування та забудову територій", керуючись підпунктом 9 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю « Інвестор- 96» на реконструкцію гуртожитку по вул. ПраціД під житловий будинок за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР "Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми", рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Інвестор-96» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно- будівельного контролю в Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав