153

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 153 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" квітня 2008 р № 153
м. Суми

Про внесення пропозиції міській раді щодо розгляду питання про затвердження проекту для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
З метою соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, а саме громадян без постійного місця проживання, відповідно до Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Указ Президента України «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» від 28.10.02 № 952/2002, керуючись пунктом частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання про затвердження проекту «Вдосконалення моделі реінтеграції бездомних громадян».
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення міське ради (Масік Т.О.) підготувати відповідне рішення на розгляд Сумської міське ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав