172

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 172 від 16.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "16" квітня 2008 р № 172
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію реконструйованих
На підставі наданого акту державної приймальної комісії про готовність до експлуатації реконструйованих нежитлових приміщень під офісні приміщення та магазин продовольчих та непродовольчих товарів з влаштуванням окремого входу до підвального приміщення ( І та II черги) по вул. Кірова, 181 , де замовником виступає товариство з обмеженою відповідальністю «Даринка», відповідно до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію реконструйованих нежитлових приміщень під офісні приміщення та магазин продовольчих та непродовольчих товарів з влаштуванням окремого входу до підвального приміщення (І та II черги) по вул. Кірова, 181.
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об'єкт будівництва.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначений об'єкт даного рішення згідно з законодавством.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав