78

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 78 від 04.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2008 р № 78
м. Суми

Про звіт начальників управлінь архітектури та містобудування Вінтоняка С.Я., житлової політики, комунального господарства та благоустрою Кулішенка В.П. про роботу зі зверненнями громадян у 2007 -2008 роках та невідкладні заходи щодо подальшого вдосконалення цієї роботи в виконавчих органах міської ради

Заслухавши звіти начальників управлінь архітектури та містобудування Вінтоняка С.Я., житлової політики, комунального господарства та благоустрою Кулішенка В.П. (додатки 1,2), з метою забезпечення виконання Указу Президента Уіфаїни від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо убезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до Органів державної влади та органів місцевого самоврядування», підвищення ефективності роботи управлінь та відділів міської ради керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської Міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Роботу по організації особистого прийому громадян, розгляду їх скарг,заяв та пропозицій вважати: - управління архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) недостатньою; управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) - незадовільною. 
  2. Начальникам управлінь архітектури та містобудування Вінтоняку С.Я., Житлової політики, комунального господарства та благоустрою Кулішенку В.П. розробити та реалізувати заходи, спрямовані на вдосконалення роботи зі зверрненнями громадян. Про усунення недоліків інформувати виконавчий комітет Сумської міської ради у травні 2008 року.
  3. Затвердити заходи щодо виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (додаток 3). 
  4. Керівникам управлінь, відділів міської ради про хід виконання заходів (формувати управління інформаційно-аналітичної роботи щоквартально до З числа наступного за звітним кварталом місяця. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав