132

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 132 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 132
м. Суми

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради

У зв’язку з визначенням балансоутримувача житлового фонду міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21 березня 2006 року № 162 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлового фонду ДП «Сумське лісове господарство», а саме: підпункт 3.1 викласти в такій редакції: «3.1. Передати об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  2. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21 березня 2006 року № 167 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлового фонду ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», а саме: підпункт 3.1 викласти в такій редакції: «3.1. Передати об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  3. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 18 квітня 2006 року № 229 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків коледжу Сумського національного аграрного університету», а саме: підпункт 3.1 викласти в такій редакції: «3.1. Передати об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  4. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29 серпня 2006 року № 461 «Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. 9-го Січня, 9 від ВАТ «Сумський хлібокомбінат», а саме: підпункт 3.1 викласти в такій редакції: «3.1. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  5. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30 жовтня 2007 року № 519 «Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. Роменська, 100», а саме: підпункт 3.1 викласти в такій редакції: «3.1. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав