121

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 121 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 121
м. Суми

Про мобілізаційну готовність підприємств, організацій та установ міста Суми до поставки людських та транспортних ресурсів до Збройних Сил України

З метою забезпечення мобілізаційної готовності підприємств, організацій та установ міста до проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів, відповідно до законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов'язок і військову службу», керуючись пунктом 3 статті 36 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Збір та відправку мобілізаційних ресурсів до Збройних Сил України здійснювати через 11 штабів оповіщення, 15 дільниць оповіщення військовозобов'язаних та постачальників техніки, 2 пункти попереднього збору військовозобов'язаних, 1 пункт попереднього збору техніки. Закріпити елементи системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів Сумського об’єднаного міського військового комісаріату за підприємствами, організаціями, установами та навчальними закладами міста згідно з планом (додаток 1).
 2. Керівникам підприємств, організацій, установ та навчальних закладів, які відповідають за елементи системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів, разом з військовим комісаріатом укомплектувати їх особовим складом з числа військовозобов'язаних без звільнення громадян від виконання основних обов'язків за місцем роботи, сприяти у набутті ними професійних навичок та забезпечити їх явку на відповідні елементи системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів у особливий період.
 3. Керівникам підприємств, організацій, установ та навчальних закладів, на базі яких створюються штаби оповіщення до 15 квітня 2010 року доукомплектувати їх особовим складом, матеріально-технічним майном, уточнити документацію згідно з рекомендаціями військового комісаріату. Доповідь про виконання з витягами з наказу про створення штабу оповіщення надати до військового комісаріату до 20 квітня 2010 року. Начальникам штабів оповіщення, з метою набуття особовим складом навичок у виконанні своїх обов'язків, не менше двох разів на рік за планом військового комісаріату проводити практичні заняття.
 4. Керівникам підприємств, організацій, установ та навчальних закладів, на базі яких створюються дільниці оповіщення, пункти попереднього збору військовозобов'язаних і техніки, призначити осіб, відповідальних за комплектування матеріально-технічним майном, в термін до 15 квітня 2010 року доукомплектувати їх згідно заявок та розрахунків військового комісаріату.
 5. Військовому комісару Сумського ОМВК організувати систематичне проведення занять з апаратом посилення по вдосконаленню теоретичних знань та практичних навичок при виконанні мобілізаційних заходів згідно з планом основних заходів мобілізаційної, командирської підготовки та службової діяльності військового комісаріату. При планових перевірках, заняттях з особовим складом військового комісаріату та апарату посилення залучати мінімально необхідну кількість транспорту (додаток 3).
 6. Керівникам організацій та навчальних закладів виділяти будівлі та приміщення, а також автомобільний транспорт для розміщення та забезпечення діяльності елементів системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів військового комісаріату (додаток 2,3).
 7. Військовому комісаріату на всі види будівель, приміщень, автотранспорт та особовий склад, що залучається при мобілізації завчасно заготовити ордери, наряди та розпорядження, затверджені міським головою.
 8. Керівникам підприємств, організацій, установ та навчальних закладів при пред'явленні представниками військового комісаріату ордерів, нарядів та розпоряджень передавати вказані в них будівлі, приміщення, транспорт, устаткування та інші матеріальні засоби у встановлені строки по акту в розпорядження військового комісаріату. Автомобільна техніка, яка виділяється у тимчасове користування, повинна бути технічно справна, укомплектована та повністю заправлена паливно-мастильними матеріалами.
 9. Затвердити розрахунок сил і засобів для оповіщення військовозобов'язаних та постачальників техніки, які знаходяться в зонах відпочинку у вихідні та святкові дні (додаток 4).
 10. Затвердити розрахунок виділення учнів старших класів для потреб оповіщення військовозобов'язаних та постачальників техніки (додаток 5).
 11. Керівникам підприємств по обслуговуванню житла для забезпечення проведення мобілізаційних заходів виділяти необхідну кількість працівників для забезпечення діяльності елементів системи оповіщення військового комісаріату за заявками військового комісаріату ( у разі необхідності ).
 12. Затвердити розрахунок виділення працівників Сумського міського управління ГУМВС України в Сумській області для забезпечення охорони порядку при оповіщенні, зборі та відправці мобілізаційних ресурсів, охорони елементів мобілізаційного порядку, пунктів управління міського та обласного військових комісаріатів, забезпечення охорони під час доставки таємних документів, зброї та набоїв. (додаток 6).
 13. Керівникам автогосподарств - постачальникам техніки у Збройні Сили України: 13.1. Постійно мати запас паливно-мастильних матеріалів з розрахунку пробігу на 500 км. 13.2. Передача техніки до лав Збройних Сил України буде здійснюватись з подальшим відшкодуванням державою збитків постачальникам техніки відповідно до актів Кабінету Міністрів України, передбачених Законом України " Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію". 13.3. Надавати в Сумський об’єднаний міський військовий комісаріат щорічно відомості про наявність та технічний стан призначеної техніки та працюючих водіїв.
 14. Військовому комісару щорічно у січні – лютому планувати і проводити заняття з керівниками автогосподарств з питань підготовки до поставки техніки у Збройні Сили України. На ці заняття залучати керівників підприємств, організацій та установ усіх форм власності, осіб, які відповідають за підготовку техніки до поставки у Збройні Сили України та відповідальних за ведення військового обліку.
 15. Директору будівельного коледжу Гриценко В.П. при проведенні мобілізаційних заходів надати приміщення для забезпечення 3-х разового харчування особового складу Сумського об’єднаного міського та Сумського обласного військових комісаріатів (харчами забезпечує Сумський обласний військовий комісаріат), а також відпочинок особового складу з розрахунку на 150 чоловік.
 16. Харчування військовозобов’язаних, що знаходяться на пунктах попереднього збору, організувати за рахунок виділення пересувних буфетів (ЗАТ Зарічний продторг).
 17. Затвердити розрахунок виділення уповноважених на контрольно-перепускні пункти та в Піщанську сільську Раду (додаток 7). Керівникам підприємств, організацій та установ, від яких виділяються уповноважені на контрольно-перепускні пункти та в Піщанську сільську раду, в термін до 20 квітня 2010 року надати до військового комісаріату відповідні списки. При проведенні мобілізаційних заходів забезпечити явку уповноважених в зазначений термін до військового комісаріату.
 18. Начальнику Центру телекомунікаційних послуг Сумської філії ВАТ "Укртелеком" Радченку М.М.:
  • 18.1. Згідно з заявками військового комісара вишукати можливість установленим порядком проводити першочергову установку квартирних телефонів військовослужбовцям, службовцям військового комісаріату та керівному складу апарату при введенні особливого періоду.
  • 18.2. Забезпечити безперебійний телефонний зв'язок між пунктом управління військового комісаріату та елементами системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів. Не пізніше 3-х годин з моменту отримання розпорядження направити на пункт управління Сумського об’єднаного міського військового комісаріату свого представника.
  • 18.3. В умовах управління мобілізаційними заходами з заміського пункту управління (правління ПП АФ "Маяк" с. В.Сироватка Сумського району) забезпечити надійний телефонний зв'язок з ним.
 19. Керівникам підприємств, організацій та установ забезпечити військовозобов'язаних, які призначаються при мобілізації до Збройних сил України особистими засобами захисту у кількості згідно з розрахунком (додаток 8).
 20. Керівникам підприємств, організацій та установ для захисту мобілізаційних ресурсів від зброї масового ураження виділити укриття згідно з розрахунком (додаток 9).
 21. Лазнево-пральні послуги для особового складу Сумського об’єднаного міського та обласного військових комісаріатів здійснювати на базі ПП Експрес (вул. Реміснича-16).
 22. Профілактичне щеплення особового складу Сумського об’єднаного міського та обласного військових комісаріатів проводити на базі Сумської міської клінічної лікарні №1 (медичні препарати надає Сумський ОВК).
 23. Керівникам засобів масової інформації при проведенні відкритої мобілізації в Україні негайно довести до населення міста наказ військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату "Про оголошення мобілізації".
 24. Військовому комісаріату в період проведення мобілізаційних заходів підтримувати постійний зв'язок з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який відповідає за координацію дій з Сумським об’єднаним міським військовим комісаріатом та іншими виконавчими органами по необхідності.
 25. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.2007 р. № 451 “Про мобілізаційну готовність підприємств, організацій та установ міста Суми до поставки людських та транспортних ресурсів до Збройних Сил України” вважати таким, що втратило чинність.
 26. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М. (за належністю), та військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [59.54 Kb] (cкачувань: 263)Дата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав