118

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 118 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 118
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання про зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та зміни назви на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»

З метою приведення статутних документів територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради у відповідність з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417, за погодженням з головним управлінням праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо розгляду питання про зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та зміни назви на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» з 01.06.2010.
  2. Запропонувати Сумській міській раді схвалити положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 1), перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 2) та його структуру (додаток 3).
  3. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [33.55 Kb] (cкачувань: 1002)Дата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав