112

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 112 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 112
м. Суми

Про затвердження лiмiтiв водопостачання пiдприємствам та органiзацiям мiста

З метою економного використання пiдприємствами та органiзацiями мiста питної води, що подається з мiського водопроводу, вiдповiдно до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року № 190 “Про затвердження Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України”, наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05 липня 1995 року № 30 “Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України”, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21 березня 1995 року № 131 “Про затвердження порядку видачі технічних умов на будівництво об’єктів у м. Суми”, керуючись підпунктом 5 пункту “а” частини першої статтi 30, частиною 1 статті 52 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", виконавчий комітет Сумської мiської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити лiмiти щомiсячного споживання підприємствами та організаціями питної води з мереж комунального підприємства “Міськводоканал” Сумської міської ради для комунально-побутових та технологічних потреб згідно з додатком.
  2. Установлення лімітів водоспоживання для нових абонентів (юридичних осіб, приватних нотаріусів, суб`єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи, споживачів, що почали займатися підприємницькою діяльністю на території житлових приміщень, тощо) здійснювати на підставі платних технічних умов КП “Міськводоканал” Сумської міської ради незалежно від форм власності згідно з чинним законодавством.
  3. Встановити використання води без ліміту: населенню, організаціям з тимчасовим (сезонним) водоспоживанням, реконструкцію і будівництво об`єктів, аварійні витоки води.
  4. Встановити, що збільшення лімітів водоспоживання абонентам (юридичним особам, суб`єктам підприємницької діяльності без створення юридичної особи, споживачам, що почали займатися підприємницькою діяльністю на території житлових приміщень) понад встановлені обсяги здійснюються за умови отримання додаткових платних технічних умов КП «Міськводоканал» Сумської міської ради незалежно від форм власності, згідно з чинним законодавством.
  5. Зобов’язати КП “Міськводоканал” Сумської міської ради (Гура В.П.) проводити відпуск води підприємствам та організаціям міста тільки згідно з показниками приладів обліку води.
  6. Встановити, що бюджетні органiзацiї за використану воду понад встановлений лiмiт сплачують подвiйний розмiр дiючого тарифу.
  7. Встановити, що споживачi води, крiм населення та бюджетних органiзацiй, за використану воду понад встановлений лiмiт сплачують п’ятикратний розмiр дiючого тарифу.
  8. Заборонити передачу лімітів від однієї організації іншій. По узгодженню з КП «Міськводоканал” Сумської міської ради можлива передача ліміту новій організації в разі повної ліквідації підприємства (установи, організації) при відсутності боргів попередньої, або якщо нове підприємство (установа, організація) бере на себе погашення існуючих боргів.
  9. Дане рішення набирає чинності з моменту прийняття.
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [44.16 Kb] (cкачувань: 817)Дата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав