106

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 106 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 106
м. Суми

Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року №539-МР «Про міську програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей Сумської міської ради про виконання у 2009 році заходів, передбачених міською Програмою подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що структурними підрозділами Сумської міської ради проводиться відповідна робота щодо виконання зазначених у програмі заходів. На виконання заходів програми у 2009 році використано 23507 грн. Кошти спрямовані на соціально-правовий захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Але, на сьогодні, має місце зростання кількості дітей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Існують недоліки сімейного виховання, відсутність контролю з боку батьків за проведенням вільного часу підлітками, їх бездоглядність. Зростає кількість соціальних сиріт. Проблемними питаннями залишається забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. З метою здійснення подальшого соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, попередження зростання кількості бездоглядних, безпритульних дітей, виконання заходів програми, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про виконання у 2009 році заходів, передбачених міською програмою подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки, прийняти до відома (додаток).
  2. Роботу по попередженню бездоглядності, безпритульності серед дітей визнати недостатньою.
  3. Сумському міському управлінню ГУМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) вжити заходів щодо посилення профілактичної роботи з батьками підлітків, які безпідставно залишають навчальні заклади, домівки, скоюють правопорушення, своєчасно надавати інформацію про вилучених, знайдених, покинутих дітей та випадки насильства в сім’ї.
  4. Управлінню освіти та науки (Данильченко А.М.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) взяти на контроль організацію виховної роботи в навчальних закладах, закладах позашкільної освіти, дитячо-підліткових клубах з підлітками, які опинились в складних життєвих обставинах, схильними до скоєння правопорушень.
  5. Службі у справах дітей (Голосна К.А.), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Сергієнко С.А.) продовжити роботу по своєчасному виявленню дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та їх влаштуванню, наданню практичної допомоги, здійсненню соціального супроводу.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С. М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [9.31 Kb] (cкачувань: 270)Дата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав