102

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 102 від 18.02.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" лютого 2010 р № 102
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових та їх реконструкцію

На підставі клопотання власника будинку щодо переобладнання частини його помешкань в об’єкт громадського призначення, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу (протокол засідання від 18.11.2009 р. № 35) відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 № 280 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) в категорію нежитлових; нежитлових в категорію житлових; житлових будинків в будинки садибного типу та складу комісії з цих питань”, керуючись статтею 23 Закону України «Про планування і забудову територій», статтею 8 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл власнику будинку на переведення частини житлових приміщень у категорію нежитлових, їх реконструкцію згідно з додатком за умови розробки містобудівного обґрунтування, врегулювання земельного питання і укладання договору на вивезення будівельних відходів.
  2. Власнику житлових приміщень, зазначених у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи з реконструкції житлових приміщень провести за власний рахунок у відповідності до проектної документації.
  3. Власнику житлових приміщень, зазначених у додатку, після завершення робіт з реконструкції забезпечити введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту в порядку встановленим чинним законодавством.
  4. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення реконструйованих приміщень без дозволу виконавчого комітету. У разі, якщо фізична або юридична особа самовільно змінила цільове та функціональне призначення, це рішення втрачає чинність.
  5. Власнику нежитлових приміщень виготовити та встановити на будинку покажчик з назвою вулиці і номером будинку.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Додаток [3.2 Kb] (cкачувань: 263)Дата публікації: 1-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав